معرفی ویزای گلوبال تنلت استرالیا

صفحه اصلی / اخبار / معرفی ویزای گلوبال تنلت استرالیا

معرفی ویزای گلوبال تنلت استرالیا

یونیک ویزا
معرفی ویزای گلوبال تنلت استرالیا

معرفی ویزای گلوبال تنلت استرالیا

584 بازدید

ویزای گلوبال تلنت مناسب افرادی است که در زمینه کاری خود نخبه هستند و در استرالیا، موسسه یا شخصی به عنوان معرف دارند.تعداد ظرفیت اعلام شده ویزاهای گلوبال تلنت در سال گذشته ۵۰۰۰ نفر بوده که این تعداد در سال 2020-2021  به ۱۵۰۰۰ نفر تغییر یافته است.

ویزاهای تلنت استرالیا شامل ساب کلاس های ۱۲۴ و ۸۵۸ میشوند و مناسب افرادی است که دارای مهارت و شهرت خاصی در یک رشته هنری، ورزشی، آکادمیک و یا تحقیقاتی هستند که حضورشان در استرالیا موجب منفعت این کشور خواهد بود.

افرادی که تمایل به اخذ این ویزا ردارند در ابتدا باید (EOI) خود را در اداره مهاجرت ثبت نموده و در صورت قبول شدن آن کدی مبنی بر دریافت ویزا برایشان اعمال می گردد.

مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز ویزای تلنت :

برای اخذ این ویزا دارا بودن مدرک زبان الزامی نیست ، اما اگر متقاضی اصلی و اعضای بالای 18 سال حداقل مدرک 4.5 آیلتس را نداشته باشند ملزم به پرداخت جریمه به مبلغ 4890 دلار استرالیا بابت سطح زبان انگلیسی ضعیف به اداره مهاجرت استرالیا می باشند.

شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزاهای گلوبال تلنت

 شرط مهم جهت اخذ این ویزا برای مهاجرت به استرالیا ، داشتن نامه حمایت (Nomination) شخص یا سازمانی با تخصص کاری فرد متقاضی در کشور استرالیا می باشد.شخصی که نامه را تکمیل می کند باید تبعه استرالیا باشد یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد و باید بتواند اطلاعاتی را جهت خاص بودن فرد متقاضی و مفید واقع شدن وی برای استرالیا به اداره مهاجرت ارائه دهد.اساتید دانشگاه جزوی از افراد معرف در صورت داشتن اقامت دائم یا حق شهروندی محسوب می شوند.ارائه این اطلاعات توسط فرد معرف (Nomination) تاثیر چشمگیری بر روی نتیجه ویزا دارد.

فرد متقاضی باید بتواند اثبات کند میتواند به سادگی در استرالیا مشغول به کار شود و همچنین باعث ارتقاء سطح فرهنگی ، اجتماعی ، هنری ، ورزشی و یا مالی این کشور می شود.

زمینه های فعالیت ویزای گلوبال تلنت:

افردای که در شاخه های زیر مشغول به فعالیت هستند می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام کنند :

1-فناوری  IT ، اطلاعات ، دیجیتال

2-فناوری کشاورزی (کاربرد تکنولوژی در تولید غذا و کشاورزی)

3-تکنولوژی معدن و انرژی

4-فناوری داروسازی و پزشکی

5-امنیت سایبری

6-فناوری اقتصادی

7-فناوری فضایی

همچنین افرادی که درای مدرک دکترا با معدل بالای 16 هستند و یا تنها 6 ماه تا اتمام دوره تحصیلیشان باقی مانده در الویت قرار دارند.

شرایط سنی وایزاهای گلوبال تلنت:

۱۸تا ۵۵ سال میباشد ،اما بعضی افراد نیز در صورت مورد استثناء واقع شدن ، خارج از این بازه سنی نیز ممکن است بتوانند اقدام کنند.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان:

02188545325الی 6

یونیک ویزا