دستمزد در استرالیا

صفحه اصلی / اخبار / دستمزد در استرالیا

دستمزد در استرالیا

یونیک ویزا
دستمزد در استرالیا

دستمزد در استرالیا

2369 بازدید

طبق قوانین، حداقل دستمزد در استرالیا به ازای هر ساعت کار، معادل 17.29 دلار می باشد.همچنین طبق آخرین آمارهای اقتصادی، میانگین درآمد ساکنان ایالت نیو ساوت ولز 3% بیشتر از سایر ایالتها می باشد. در ادامه اطلاعاتی از میزان حقوق و دستمزد برخی از مشاغل در استرالیا را ملاحضه می نمایید:

*معدن:معدنکاری جزو مشاغل پردرآمد در استرالیا با میانگین حداقل حقوق 121 هزار دلار و حداکثر 155 هزار دلار است.

*مهندسی:حداقل حقوق یک مهندس حدود 101 هزار دلار است و حداکثر حقوقی که او میواند بدست آورد حدود 130 هزار دلار میاشد.

*پزشکی و درمانی:حداقل و حداکثر میانگین حقوق این گروه از مشاغل به ترتیب حدود 160 و 200 هزار دلار است. البته اگر شما یک متخصص باشید، درآمدتان بسیار بالا خواهد بود.

*اکتشاف نفت و گاز:مطالعات نشان میدهد که متوسط حقوق دریافتی در زمینه اکتشاف نفت و گاز تقریبا مشابه مشاغل مرتبط با معدن است و چنین فعالیتهایی میتواند حدود 157 هزار دلار استرالیا برای شما به ارمغان داشته باشد.

*نفت و گاز – بخش دو:این شغل میانگین حداقل حقوق 135 هزار دلار را به ارمغان میآورند. اما اگر بتوانید ثابت کنید که مهارتهایتان شما را به یک کارشناس نفت و گاز تبدیل میکند، میتوانید در مجموع 172 هزار دلار درآمد کسب کنید.

*امور حقوقی:حداقل میانگین حقوق این شغل برابر 83 هزار دلار است و حداکثر میانگین میتواند به 110 هزار دلار برسد.

*علم و تکنولوژی:این گروه جزو مشاغل دفتری است که نتایج مطلوبی دربردارد و میانگین حداقل حقوق آن برابر 83هزار دلار است و میواند به 108 هزار دلار نیز برسد.

*مشاغل مالی: برای مشاغل مرتبط به امور مالی، بانکی حداقل حقوق 73میانگین هزار دلار و حداکثر میانگین در حدود 93 هزار دلار می باشد.

با مراجعه به لینک زیر میتوانید بر اساس سوابق کاری، مهارتها و ... تخمین دقیق تری از حقوق خود داشته باشید:

 

https://calculate.fairwork.gov.au/findyouraward

 

یونیک ویزا